• Visit Rebornbuddy
  • Visit Panda Profiles
  • Visit LLamamMagic
  • Dungeonbuddy Hakkında

Discussion in 'Destek ve Bilgilendirme Forumu' started by Lisa, Feb 28, 2013.

1. Lisa

Lisa New Member

Trophy Points:
      0
      Merhabalar, Honorbuddy dungeonbuddy botunun ayarlarına dair bir sorum olacaktı. Yardım ederseniz memnun kalırım.
      Birisi tank, birisi healer, ??? dps yani t?m spotları dolduracak 5 hesabınız var. Dungeonbuddy botu ile levellemek istiyorsunuz.
      5 HB a?tığınızda Tank i?in dps i?in ve healer i?in bot ne se?ilmelidir?
      Botlar se?ildikten sonra ince ayarları nelerdir? Eklenti ve Bot ayarlarında ki ayarlar...
      Tam bir a?ıklama adım adım getirirseniz sevinirim.
      Ben denediğim zaman senaryo yok gibisinden bir mesaj alıyor. ?alıştıramadım. Amacım beş hesabı tek partide aynı dungeona girmesi. Ve bunu peryodik olarak sıra alarak kendilerinin yapması. Levellemek i?in.

2. olarak extra bir sorum olacak. Tankleader botu i?in yeni bir key mi almamız gerekmekte. Yoksa elimde bulunan keyler ile t?m botları HB -DB-TL hepsini kullanmaya zaten hak sahibi miyiz? Eğer WOT i?in yani Tankleader kullanmak i?in yeni key satın almamız gerekiyor ise. Ne gibi faydaları var. HB gibi profile mantaletisi ile mi ?alışıyor. Yoksa tek faydası random battle war yapması mıdır. Vereceğiniz bilgiler i?in şimdiden teşekk?rler.

2. Bayram15

Bayram15 Moderator Moderator

Trophy Points:
      38
      Sayın Lisa, İlk sorunuz g?receli bir kavrama yani kişiye g?re değiştiğinden cevap yetkisini forumdaki engin bilgiye sahip, deneyimli arkadaşlara bırakıyorum...
      2.ci sorunuz tamamen bizi bağladığından :) onu ş?yle iza edeyim size , bir kere alınan ?r?n keyleri sadece aldığınız ?r?n i?in ge?erlidir ki onlar zaten sistemden otomatik olarak size g?nderilir vs. yani HB i?in key aldıysanız sadece HB'de kullanabilirsiniz DB i?in key aldıysanız sadece DB de kullanabilirsiniz.
      Tankleader'a gelince tankleader en son ?ıkardığımız botumuz dolayısıyla daha ?zerinde yazılım ve programlama gibi geliştirmeler yapılmakta ?alışıyor mu? ?alışıyor! şahsen ben 1 den bu yana s?rekli kullandım bi sıkıntısınıda g?rmedim :) şuan 9 lvl'im...Şuanda profil gibi bir gereksinimi yok botu ?alıştırıyorsunuz hangi tankları kasmak istediğinize karar veriyorsunuz ve başlat'a basıp botu ?alıştırıyorsunuz bu kadar...Ama her ge?en g?n navigasyon ve rotasyon alanında programcılarımız botun ?zerinde geliştirmeler yapıyorlar zaten yakında yeni versiyonuda ?ıkacak....Başka sorunuz ? Saygılar..Hayırlı G?nler

Last edited: Feb 28, 2013
    3. Lisa

Lisa New Member

Trophy Points:
      0

S?ylediğinize g?re tankleader botu i?in key almama gereksinim yok. TL download ediyorum. Ve oyun a?ıken ?alıştırııyorum. Doğru anlamışmıyım acaba?
      edit:Şimdi indirdim ve tankleader exe ?alıştırdım key ekranı geldi. sanırım yanlış anlamışım. key satın almamız gerekiyor galiba...

Last edited: Feb 28, 2013
    4. Lisa

Lisa New Member

Trophy Points:
      0
      sezonu 25 € muş. anladım sorumun cevabını. ilk soruma dair bilgi verilirse sevinirim.

5. godgave

godgave New Member

Trophy Points:
      0
      Ben 3 accountla aynı anda zindana gireyim diye denemiştim 5 acc ile değil 1 tank 2 dps ile sokmuştum partybot dungeonbot raidbot bunlarla denedim party ve raid botlarda dpsmi healmı olacaığını se?iyo zindana que alıyo giriyo ama kıpırdamıyordu sen kıpırdar hedef se?ersen vuruyordu yoksa ?yle bakıyordu. Dungeon botda warior classda cok b?y?k sıkıntı ?ektim 85 zindanına kadar dps tank olarak soktum s?rekli sapıtıyor olduğu yerde halkalar ?iziyor bazen mal mal bakıyor bazen 2 nokta arasında gidip geliyordu. healer olarak soktuğumda tank ?ld?kden sonra dpsleri heallıyordu falan :D onun i?in en iyisi 2 yada 3 l? partilere dps olarak sokup kastırmak gibi geldi bana şimdiye kadar ben hunter warlock monk 3 tane druid kastım tecr?belerim bu kadar :)

Last edited by a moderator: Feb 28, 2013
    6. godgave

godgave New Member

Trophy Points:
      0
      yahu benim t?rk?e karakterlerim niye ?ıkmıyo :)

Last edited by a moderator: Feb 28, 2013
    7. Bayram15

Trophy Points:
      38
      TR karakterler hi? kimsede ?ıkmıyor...D?zeltilir bu problem.....Ben yazılarınızı elimden geldiğince d?zenliyorum merak etmeyin...Paylaşıma devammm :)

8. Bayram15

Trophy Points:
      38
      Yalnış anlamışsın...Tankleader i?in farklı key almalısın her botun key i sistem tarafından ?zel olarak hazırlanır ve alıcıya g?nderilir... Oyunda bulun beni oynuyalım ya :)

9. Lisa

Lisa New Member

Trophy Points:
      0
      A?ıkcası ben yeni ?ğreniyorum World Of Tank'ı. Ş?yle bir baktım ne se?mem bana keyif verir. Kesinlikle Sovyet tankı olması gerekir diyerek ilk kararımı verdim. Peki hangi tarz oyun stili keyiflendirir. Zırhı sağlam olmalı. Ağır tank olmalı. Ş?yle bir incelediğimde KV3 ?n beni tatmin edeceğini d?ş?nerek; MS-1 ile oyuna başladım. KV-3 yolunu izlemek i?in ?st şemadan ilerlettim. Ve T26 aldım. Şimdi T26 ile devam ederek diğer tankı almam gerekecek.

Peki ben size bir sorum daha olacak. Her aldığım tank i?in 300 gold para ?demem mi gerekecek. Oyun beni premium oynamak zorunda mı bırakıyor?

10. Bayram15

Trophy Points:
      38
      Valla benim şahsi d?ş?ncem bu tarz kararları varabileceğin en y?ksek mertebedeki tankı g?z ?n?ne alarak vermen y?n?nde.Yani 10 lvl olduğunda kullanacağın tank nasıl olacak :) Şahsen IS-7'yi tercih ediyorum şu anda IS-8 e sahibim diyebilrim..

11. Lisa

Lisa New Member

Trophy Points:
      0
      Zırhı dayanıklı sovyet tanklarından dek getirdiği zaman can yakan bir hedef önerebilir misin?

12. Bayram15

Trophy Points:
      38
      Object-268 ...karşısındaki her ne oluırsa olsun nominal 4 hitle alt edemeyeceği tank yok oyunda....d?n?ş hız bakımındanda 1.ci sınıf...

Last edited: Mar 1, 2013
    13. Lisa

Lisa New Member

Trophy Points:
      0
      Tekrar merhaba. Bir?ok tankı denedim. Sanırım top?uda karar kıldım. Arti sınıfı diyorlar sanırım. İncelediğimde amerikan toplarının d?şt?ğ? yere etki ?apı en y?ksek dolduruş s?resi bir ka? saniye fazla. ?lke olarak ?nerin var mı bu konuda.

Birde HB ye dair bir sorum olacaktı. Mixed mode hangi durumlarda kullanım alanı var. Merak ettiğim konulardan birisi. Birden fazla botu bir yerde buluşturan bir mod mu... Yoksa farklı bir işlevi mi var.

Last edited: Mar 4, 2013
    14. Bayram15

Trophy Points:
      38
      HB i?in tam tahmin ettiğiniz gibi iki farklı botu karışık kullanmak i?in orada se?enekler var zaten...Sadece her iki botun ayarlarınıda ayrı yapıyorsunuz...
      Tank i?in valla ben arti şahsen sevmiyorum ya, ben biraz daha atraktif oyun d?şk?n?y?m yani işin i?inde hareket olucak bende bire bir temas...uzaktan dur ?yle bekle tek atışta indir adamlar biraz bana uzak bu işler :)

Share This Page