• Visit Rebornbuddy
  • Visit Panda Profiles
  • Visit LLamamMagic
  • Botu kullanamadığımız s?re hesaba ekleniyor mu?.

Discussion in 'Destek ve Bilgilendirme Forumu' started by subarurc, Jun 12, 2013.

1. Bayram15

Bayram15 Moderator Moderator

Trophy Points:
      38
      Oooo b?y?k eksiklik ger?ekten hani PC niz destekliyor mu bilmiyorum fakat ben ofiste 2 monit?rle ?alışıyorum 1 tanesinden işlerimi y?r?t?yorum diğerinde ise WOT devamlı a?ık ...Bence denemelisiniz zira 55 milyon yanılıyor olamaz değil mi ? :D

2. Hyoma

Hyoma New Member

Trophy Points:
      0
      şimdi anladım ne işe yaradıgını yani kişinin bilgisayarında bu program y?kl? d?zenleme yapıyor ve bu programla yayınlıyor bu programa sahip olan kişilerde kişinin paylaştıgı dosyayı programs ayesinde temin ediyor yani ?şenge? işi bi program :)

3. Bayram15

Trophy Points:
      38
      ?şenge? işi olurmu hocam, diyelim sen kick profilleri kullanıyorsun...ve patchten ?t?r? profillerde bir kısımda d?zenleme gerekiyor, kick bu d?zenlemeyi yaptı...fakat onun profillerini kullanan milyonlarca insan bizi d?zenleme gereken yer hakkında soru yağmuruna boğarlar değil mi? :) bizde "kick yeni bi d?zenleme yaptı gidin onu indirin" desek hepsi gidip onu indirene kadar bir ko? kişi bezmiş olur zaten....Bu sebepten SVN varki kick d?zenlemeyi yapıyor ve b?t?n kullanıcılarda bir svn checkout yaparak bu d?zenlemeyi kendi bilgisayarlarına uyguluyorlar... :))

4. Bayram15

Trophy Points:
      38
      HB'nin kuıllanım dışı olduığu zaman diliminde key sahibi olan t?m arkadaşların keyleri uzatılmıştır...

5. Hyoma

Hyoma New Member

Trophy Points:
      0
      arkadaşım http://www.thebuddyforum.com/destek...70-teknik-destek-konusunda-bilgilendirme.html
      bu konudaki şeyleri yaptım fakat bişiy dikkatimi cekti t?rkcede gnderebilirsiniz demiştin şimdi o kısım gitmiş neyse bende mail i t?rkce yazdım ve senin ?rnek veridign şekilde ufak degişikliklerle yolladım bana gelen cevabı yazıyorum şimdi

Tony (Bossland GmbH)
      Jun 16 00:59 (CEST)

Hello

English plz

Moderator Tony
      Honorbuddy Gatherbuddy
      Demonbuddy Buddy Wing Tankleader

ben oyun s?resi acaba eklenmişmidir diye kontrol edimd edim mail imi ge? g?rd?m bunu

6. Bayram15

Trophy Points:
      38
      Hocam şimdi ş?yle a?ıklıyayım durumu, ben takdir edersiniz ki 7/24 forumda veya PC başında olmayabiliyorum...
      Normalde g?n i?erisinde veya bnm PC başında olduğum zaman dilimlerinde gelen T?rk?e maillere t?rk?e cevap verilir...
      Lakin nadirde olsa ben etrafta yok isem Support'daki arkadaşlar sizleri bekletmemek i?in size her ihtimale karşı ingilizce sorabiliyorlar..
      Yani ş?yle ?rnek vereyim şimdi siz bize t?rk?e mail yazdınız ve bir konuda yardıma ihtiyacınız var, bu aşamada size "Efendim T?rk?e destek verebilecek arkadaş online değil o online olunca size cevap verilecektir" diyipte askıya alınmak mı hoşunuza giderdi? Yoksa "Efendim ingilizce biliyorsanız bize s?yleyin ben yardımcı olayım yok bilmiyorsanız T?rk?e bilen arkadaşa ulaşana kadar sizi bekletmek zorunda kalacağım" tarzı bir cevap mı almak istersiniz ? Sanırım 2.cisi daha mantıklı olanıdır değil mi şimdi bu cevabı veren arkadaşlarda her ihtimale karşı ingilizce biliyor olma ihtimalinize karşı size daha hızlı bir şekilde yardımcı olabilmek i?in ingilizcenizi sorgulayabilirler..Lakin dediğim gibi siz illa ki ben t?rk?e hallederim diyorsanız t?rk?e yazın veya direkt bana PM de atabilirsiniz sorun olmaz :) Saygılar..

7. Hyoma

Hyoma New Member

Trophy Points:
      0
      sorumu sordugum dilde aldıgım ?ogu cevap beni tatmin edecektir 1 2. gelen cevabı yazdım abna gelen cevap senin verdigin gibi esnaf yada satıcı cevabı degilde taşeron firmada calışan işci gibi ?ok da tın tarzı bi cevap olmuş selam ingilizce l?tfen diyo l?tfen i bile kısaltıyo o kadar umursamaz yani :)

8. Bayram15

Trophy Points:
      38
      O arkadaşın namına ?z?r dilerim sizden...Ama onada hak vermek lazım bir ton insan ile uğraşmak zor ayrıca o andaki ruh halini bilemeyiz...Neyse kapatalım bu konuyu...Bir daha bir sıkıntınız olursa istediğiniz dilde yazınız siz ben kendisini uyardım.Direk banada yazabilirsiniz...

Share This Page